سپاسگزاری از همراهان گنجه

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دوستان عزیز گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم (و همراهان گرامی گروه تلگرامی "پویش حیات")، به سهم خودم ‌سپاسگزار همت بلند شما و دوستان‌تان هستم که در سه ماه گذشته نزدیک به یک میلیارد تومان اهدا کردید تا دو مدافع محیط زیست کشورمان از زندان آزاد شوند. فقط تصور این که یک محیط‌بان در کشور اعدام شود، هراس‌انگیز است! اینک، سایه‌ی این هراس بزرگ از سر همه‌ی دوستداران این آب و خاک برداشته شده است، و آخرین پرده‌ی ماجرا، فردا پایین خواهد آمد.

اما، به یاد داشته باشیم که اسعد و غلامحسین و همه‌ی ما ناخواسته وارد ماجرای پیچیده و شگفت‌انگیز زندان و قصاص و بقیه‌ی قضایای مربوط به آن شدیم...! آن‌چه که آگاهانه وارد آن بوده یا شده ایم، این است که می‌خواهیم محیط زیستی بهتر داشته باشیم؛ فضایی بهتر برای نفس کشیدن خودمان، فرزندان‌مان، دیگران و فرزندان‌شان، و تمام زیستمندان ایران زمین.

بدیهی است که اگر مبالغی از پول‌های اهدایی در سه ماه گذشته در گنجه باقی بماند، صرف فعالیت‌هایی خواهد شد که جزو هدف‌های گنجه است. دوستان حتما در نظر دارند که در همایش‌های مختلف چند ماه گذشته، بارها گفته ایم که «مهم‌ترین هدف ما در حال حاضر، آزاد کردن دو محیط‌بان دنا است، اما این تنها هدف ما نیست و قصد داریم که حمایت مادی از برنامه‌های محیط زیستی را ادامه دهیم».

امیدوارم که این سازمان داوطلبانه و غیردولتی، با حضور شما و با بهره‌گیری از پیشنهادها، انتقادها، راه‌حل‌ها، و کمک‌های مالی‌تان روز به روز انسجام و توان بیشتری بیابد و بتواند حمایت‌های مادی کارسازی در راه حفظ محیط زیست کشور داشته باشد.

عباس محمدی- خزانه‌دار و عضو هیات امنا 

کمک‌های مالی خود را برای تقویت گنجه‌ی پشتیبان زیستبوم می‌توانید به حساب زیر واریز کنید:

شماره‌ی حساب: 7 – 2092253 – 800 نزد بانک پارسیان شعبه‌ی بیمارستان پارسیان (کد: 1070)

شماره‌ی شبا: 07 – 2530 – 2092 – 8000 – 1070 – 0540 – 33

شماره‌ی کارت: 2269 – 0482 – 0611 – 6221 به نام محمدحسین ایزدی

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : جمعه 23 مهر 1395 ساعت: 18:19