با گنجه‌ی پشتیبان زیستبوم همراه شوید | بلاگ

با گنجه‌ی پشتیبان زیستبوم همراه شوید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 «گنجه» صندوق کوچکی است برای حمایتِ مردمی از کسانی که مراقب طبیعت هستند. در کم‌تر از چهار سالی که از شکل گیری این نهاد نیکوکاری محیط زیستی می گذرد، توانسته‌ایم اندکی از مشکلات مادی طبیعت‌یارانی در گوشه و کنار کشور بکاهیم و به شکل‌گیری یا تقویتِ هسته‌های محافظ محیط زیست در این نقاط کمک کنیم. 

 شما یارانِ طبیعت‌دوست را به کمک مالی فرامی‌خوانیم؛ هم اینک برای رساندنِ حدود یکصد میلیون تومان به خانواده‌ی طبیعت‌یاری که چند سال پیش به ضرب گلوله‌ی یک شکارچی متخلف کشته شده (به منظور فراهم ساختنِ امکان تأمین معاشِ این خانواده) و همچنین برای کمک به بازسازی مسکن چند طبیعت‌یار که در زمین لرزه‌ی کرمانشاه دچار آسیب شده‌اند، به همیاری شما نیازمندیم:

 

شماره‌ی حساب: 7- 2092253- 800 بانک پارسیان، شعبه‌ی بیمارستان پارسیان (تهران- کد: 1070)

(به نام محمدحسین ایزدی، عباس ثابتیان، عباس محمدی)

کارت عابر بانک: 2269 – 0482 – 0611 - 6221

شماره‌ی شبا:  IR- 33 – 0540 – 1070 – 8000 – 2092 – 2530 - 07

 

 * تمامی کمک‌های «گنجه‌ی » به حیات وحش، همچنین برنامه‌های نهال‌کاری و بذرپاشی و مانند آن، فقط با نظر و راهنمایی اداره‌های محیط زیست و کارشناسان انجام می‌شود. گنجه، مخالف هرگونه دستکاری خودسرانه در طبیعت است.

* مبلغ کمک، نام شخص کمک‌گیرنده، و تاریخ دقیقِ اهدا، در اسناد مالی گنجه محفوظ است و درصورت درخواست همیاران یا مقام‌های قانونی، در اختیار ایشان قرار داده می‌شود.

* هیات امنا و هیات مدیره‌ی گنجه هیچ‌گونه دستمزد، و هیچ هزینه‌ای بابت سفرها و مکالمه‌های تلفنی و دیگر ارتباط‌ها و فعالیت‌های خود، از محل کمک‌های مالی و حساب‌های گنجه برداشت نمی‌کند.

* منظور از «طبیعت‌یار» افراد داوطلب یا مأمورانی است که در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کشور می‌کوشند.

+ نوشته شده در  جمعه یکم دی ۱۳۹۶ساعت 20:30&nbsp توسط گنجه  | 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 0:57