یک شب به یاد ماندنی با اسکندر فیروز

ساخت وبلاگ
چکیده : در شب 14 مرداد در یکی از خوراکخانه‌های تهران، پنجاه شصت تن از دوستان قدیم و جدید اسکندر فیروز، بن... با عنوان : یک شب به یاد ماندنی با اسکندر فیروز بخوانید :

در شب 14 مرداد در یکی از خوراکخانه‌های تهران، پنجاه شصت تن از دوستان قدیم و جدید اسکندر فیروز، بنیان‌گذار سازمان حفاظت محیط زیست، گرد هم آمدند تا به بهانه‌ی نودمین سالروز تولد او، با این مرد بزرگ دیداری داشته باشند. فیروز در 5 مرداد 1305 به دنیا آمده است و امسال، این سومین جشن تولدی بود که طبیعت‌دوستان ایران برای او می‌گرفتند! در جشن بزرگ تیرگان (رینه- اول مرداد) و در برنامه‌ی نمایش فیلم مادرکشی (تهران- فرهنگسرای نیاوران، 5 مرداد) هم اسکندر حضور داشت و کیک‌هایی را که دوستدارانش آورده بودند، برید.

اما، مراسم دیشب، دوستانه‌تر و خودمانی‌تر بود. شاید به همین دلیل، اسکندر راحت‌تر و شادتر به نظر می‌آمد و حدود چهار ساعت را با دوستان نشست. این مهمانی صمیمانه، با پیشنهاد شماری از دست اندر کاران گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم و پیگیری محمد درویش به مرحله‌ی برگزاری رسید. همان‌گونه که انتظار می‌رفت، برکت نام و حضور اسکندر و تماس‌هایی که به این بهانه در هفته‌ی گذشته صورت گرفت، موجب شد که همراهان گنجه کمک‌های خود را برای کمک به درمان فرزند یکی از طبیعت‌یاران واریز کنند. نتیجه آن که در همین چند روز، بیش از دوازده میلیون تومان به حساب گنجه واریز شد.

سپاسگزار دوستان هستیم، و چشم انتظار کمک‌های بیشتر... .  

عکس‌هایی از این شب زیبا را می‌توانید در گروه تلگرامی «پویش حیات» ببینید.

یک شب به یاد ماندنی,یک شب به بیابان نجف خوابیدم,یک شب به شیدایی,یک شب دلی به مسلخ,يك شب دلي به مسلخ خونم,یک شب دلی به مسلخ خونم دانلود,یک شب دلی به,یک شب دلی به مسلخ+دانلود,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 23 مهر 1395 ساعت: 18:18