درخواست کمک به یک مدافع طبیعت

ساخت وبلاگ
چکیده : کسی که از منطقه‌ی حفاظت‌شده و «ذخیره‌گاه زیسکره‌ی دنا» محافظت می‌کرد و مسلح نیز نبود، حدود هشت ماه ... با عنوان : درخواست کمک به یک مدافع طبیعت بخوانید :

کسی که از منطقه‌ی حفاظت‌شده و «ذخیره‌گاه زیسکره‌ی دنا» محافظت می‌کرد و مسلح نیز نبود، حدود هشت ماه پیش از فاصله‌ی سه متری با شلیک تفنگ ساچمه‌ایِ یک شکارچی غیرمجاز سراپا زخمی شد.

زخمی که التیام نمی‌یابد، درد ناشی از وجود حدود یکصد ساچمه در پا، و هزینه‌های سنگین جراحی‌های متعدد و پانسمان‌هایی که سه بار در روز عوض می‌شوند، امان او را بریده و مشکلات بسیاری برای خانواده‌اش فراهم ساخته است. او تاکنون در حدود یکصد میلیون تومان هزینه‌ی درمان پرداخته و این خرج‌ها همچنان ادامه دارد.

این پویش برای جمع‌آوری مبلغ ۵۰ میلیون تومان است که برای تامین بخشی از هزینه های جراحی دیگری که این طبیعت یار باید انجام دهد، لازم است.

ما، به حکم وظیفه‌ی انسانی و فارغ از هرگونه بحث در زمینه‌ی چرایی این ماجرا، قصد کمک مالی به این طبیعت‌یارِ آسیب‌دیده را داریم.

لطفا این پیام را به دوستان و آشنایان برسانید؛ با انجمن‌های نیکوکاری تماس بگیرید و موضوع را در میان بگذارید؛ هنرمندان و دیگر گروه‌های اجتماعی تاثیرگذار را به کمک فراخوانید. دوستانی که فکر می‌کنند نیاز به توضیح بیشتری هست، می‌توانند با ما تماس بگیرند تا به صورت خصوصی مطالب دیگری در اختیارشان قرار گیرد. عکس رادیولوژی بالای صفحه، ده‌ها قطعه ساچمه و ماده‌ی خارجی دیگر را در پای طبیعت‌یار مورد نظر نشان می‌دهد:

اگر از دیدن عکس‌های دلخراش، خیلی افسرده نمی‌شوید، می‌توانید وضعیت پای این طبیعت‌یار را در «دیده‌بان کوهستان» ببینید.

گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم؛ نهاد نیکوکاری محیط زیستی

هیات امنا و دیگر دست اندرکاران گنجه، هیچ‌گونه وجهی بابت دستمزد خود، هزینه‌های مکالمه، سفر، و غیره دریافت نمی‌کنند.

برای واریز کمک به‌صورت «برخط» (آنلاین) می‌توانید به نشانی زیر وارد شوید:

 http://fundorun.com/campaign/556

 و یا می‌توانید کمک خود را به حساب گنجه واریز کنید:

 شماره‌ی حساب: 7- 2092253- 800 بانک پارسیان، شعبه‌ی بیمارستان پارسیان (تهران- کد: 1070)

 به نام محمدحسین ایزدی، عباس محمدی، عباس ثابتیان

 کارت عابر بانک: 2269 – 0482 – 0611 - 6221

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم خرداد ۱۳۹۶ساعت 22:48  توسط گنجه  | 
درخواست,کمک,مدافع,طبیعت,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 3:11