به تأسیس مرکز بازپروری حیات وحش اهواز کمک کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم مدافعان محیط زیست کشور را به مشارکت دعوت می‌کند؛  شماری از کنشگران محیط زیس... با عنوان : به تأسیس مرکز بازپروری حیات وحش اهواز کمک کنیم بخوانید :

گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم مدافعان محیط زیست کشور را به مشارکت دعوت می‌کند؛

 شماری از کنشگران محیط زیست و دوستداران حیوانات، در رایزنی با اداره‌ی کل محیط زیست استان خوزستان تصمیم گرفته‌اند که یک «مرکز بازپروری حیات وحش» در اهواز راه‌اندازی کنند.

 دوستداران طبیعت کشور می‌دانند که تنها مرکز بازپروری حیات وحش کشور، مرکزی است که در پارک پردیسانِ تهران قرار دارد. بدیهی است که برای کشوری با این وسعت، نیاز به چندین مرکز است تا در آن‌ها بتوان حیوانات وحشی را که به دلایلی مانند تیرخوردگی، برخورد با خودرو، به دام افتادن، بیماری و جز آن آسیب دیده‌اند، درمان کرد تا بتوانند دوباره به طبیعت بازگردند.

 استان خوزستان با داشتن دشت‌ها و کوه‌های وسیع، تالاب‌ها و رودخانه‌های بزرگ و حیات وحش متنوع، نیازمند دست‌کم یک مرکز بازپروری حیات وحش است. با توجه به این که اداره‌ی کل محیط زیست خوزستان موافقت خود را با در اختیار گذاشتن زمین لازم برای یک چنین مرکزی اعلام کرده، و نظر به داوطلب شدن چند تن از کارشناسان و فعالان شناخته‌شده‌ی محیط زیست برای همکاری، طبیعت‌دوستان کشور را به کمک مالی برای خرید و نصب تجهیزات لازم برای مرکز بازپروری حیات وحش اهواز دعوت می‌کنیم.

 برای پرداخت، می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید:

http://fundorun.com/campaign/1000034

+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۶ساعت 22:45  توسط گنجه  | 
تأسیس,مرکز,بازپروری,حیات,وحش,اهواز,کمک,کنیم,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 3:11